Dane kontaktowe

Zapytaj nas

Wyślij wiadomość. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką *.


Pomoc

Katalog PYR jest przeznaczony dla Agencji Reklamowych, zawiera on informacje nt. najnowszej kolekcji kalendarzy ksiazkowych, przez co ułatwia przezentację oferty poprzez internet Klientom.

Najważniejsze informacje:

subdomena - pierwszym czlon subdomeny katalogu czyli np. z pola = XYZ powstanie w katalogu subdomena agencji:  XYZ.pyr.pl (subdomena ta bedzie adresem, który można podawać klientom.

dane kontaktowe - pod Państwa subdomena bedą widniały tylko i wyłącznie dane kontaktowe Państwa Firmy. Wymagamy podania telefonu oraz emaila kontaktowego.

użytkownik - należy podac nazwe uzytkownika tzw. LOGIN, który później umożliwi Państwu logowanie się do Katalogu, celem np. sprawdzenia danych.

Z uwagi na parametry bezpieczeństwa po rejestracji oraz po wprowadzeniu zmian katalog nie zostanie automatycznie uruchomiony, zmieniony. Wszelkie zmiany wymagają zatwierdzenia przez Administratora.

W razie problemow z Państwa wizytówką, występowaniem w niej nieaktualnych danych pomimo wprowadzenia zmian, prosimy wysłac zapytanie serwisowe z opisem problemu.

Życzymy owocnego użytkowania.

Wszelkie uwagi nt. katalogu oraz jego działania są zawsze mile widziane.

 

 

pyr